+48604917851
maxbud.warszawa@o2.pl
img
Język

Polski

Oferta

Zajmujemy się przede wszystkim generalnymi remontami kamienic, rewitalizacją przedwojennych budynków.

Prace prowadzimy zazwyczaj od podbijania fundamentów, wymiany stropów do wykonania nowych zadaszeń. Podczas robót prowadzimy także własne badania konserwatorskie, na bazie których dostosowujemy materiały oraz metody działania, tak aby efekt naszych prac był możliwie jak najbardziej zbliżony do oryginalnej tkanki. Dodatkowo, prowadzimy również realizacje z nowocześnie zaprojektowaną architekturą, skomplikowanymi konstrukcjami stalowymi i betonowymi. Posiadamy wyspecjalizowanych pracowników zajmujących się konserwacją detalu architektonicznego, malowideł ściennych, drewna oraz metalu, jak i tynkarzy, dekarzy, hydraulików, murarzy, spawaczy.

O naszej firmie

FIRMA BUDOWLANA MAXBUD Tomasz Wójcik

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku. Swoją działalność w branży budowlanej zaczynaliśmy od budowania osiedli domów jednorodzinnych, szeregowców oraz szeroko rozumianych usług wykończeniowych.

Napisz do nas
update-1
Tomasz Wójcik
(Prezes)
new-abt

300+

Zakończonych projektów na terenie Warszawy

Nasi partnerzy

W zakresie badań i projektów konserwatorskich stale współpracujemy z urzędami konserwatorskimi.

Nasze prace i projekty budowlano-konserwatorskie realizujemy współpracując z warszawskimi urzędami, m.in. Zarządem Gospodarowania Nieruchomościami Praga Północ, Zarządem Gospodarowania Nieruchomościami Praga Południe, Biurem Stołecznego Konserwatora Zabytków, czy Urzędem Mazowieckiego Konserwatora Zabytków.

Dlaczego firmy wybierają nas?

Najczęściej zadawane pytania

To dla nas duma, a zarazem wyzwanie, aby być wciąż na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku, cenami nieruchomości.

Dysponujemy zespołem specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy niezbędną wiedzę ekspercką, którą chętnie dzielimy się z Klientami. Zapewniamy dostęp zarówno do bogatej wiedzy i doświadczenia członków zespołu, jak i współpracujących z nami ekspertów. Wąska specjalizacja, doświadczenie w obsłudze klienta o wysokich wymaganiach, pełne zaangażowanie oraz setki realizowanych zleceń rocznie przez Lions Estate uczyniły z naszego biura najczęściej polecaną agencję nieruchomości w segmencie premium.

Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, aby zrozumieć, co jest najważniejsze i zaproponować najlepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb rozwiązania.

Zapewniając kompleksowe wsparcie przez cały proces transakcji, budujemy atmosferę bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania pomiędzy stronami. Jako instytucja łącząca obie strony tworzymy zaplecze sprzyjające klimatowi zaufania. Zapewniamy fachowe przygotowanie, wiarygodne zabezpieczenia, czuwamy nad prawidłowym przeprowadzeniem transakcji.

„Czas” to najcenniejsza waluta. Posiadamy odpowiednie doświadczenie , aby bez zwłoki rozpocząć aktywne działania sprzedażowe. Kompleksowo poprowadzimy projekty, żeby obciążyć klienta i oszczędzić jego cenny czas, aby mógł poświecić go na to, co naprawdę jest ważne.

Zapewniamy dostęp do obszernego źródła ofert i dużej liczby zaufanych klientów. Baza nieruchomości Lions Estate liczy ponad 15 tysięcy obiektów w najlepszych lokalizacjach Warszawy i Konstancina- Jeziornej.

Prysm publishes across a variety of platforms, and the great majority of our external content is available here on McKinsey.com. This includes articles, white papers, reports, videos, and podcasts.

Realizujemy projekty dla